Skočiť na hlavný obsah

Prežite svoj veľký DEŇ so svojimi blízkymi v objatí prírody a romantickej atmosfére hotela Lesanka.
Povedzte si svoje áno pod holým nebom.
Užite si svoj deň, náš skúsený tím Vám pomôže s prípravou a splní menej náročné i náročnejšie požiadavky. Sme tu pre Vás.

obrad

OBRAD POD HOLÝM NEBOM

Povedzte si ÁNO pod holým nebom v nádhernom prostredí obklopeným prírodou.

Ak si predstavujete svoj svadobný obrad ako romantický a výnimočný zážitok, potom ste na správnom mieste.

Tento jedinečný okamih pre Vás pripravíme podľa Vašich predstáv.

Obrad štandardne pripravujeme na zelenom trávniku hneď vedľa hotela. Pre menšie svadbičky (do 20 osôb) pripravíme obrad priamo pod stromami neďaleko terasy.

K obradu samozrejme nechýba komfort servisu v podobe občerstvenia, ľahkého rautu - fingerfoodov, či jednohubiek a sektu. 

Radi Vám poradíme a pomôžeme pri plánovaní každého detailu svadobného obradu, aby ste si tento okamih užili bez starostí.

SVADOBNÁ SÁLA V OBJATÍ PRÍRODY

Užite si svoju svadbu vonku v prírode. Naša letná terasa Vám poskytne ideálne prepojenie komfortu vnútra a jedinečný kontakt s prírodou.

Ani chladnejšie počasie nás neprekvapí. Terasa je vybavená profesionálnym ohrievačom, ktorý príjemne vyhreje naše priestory.

Letná terasa má kapacitu približne 110 osôb.

Pokiaľ preferujete svadbu vo vnútri, naša reštaurácia poskytuje priestor pre cca 60 osôb pri banketovom sedení a cca 45 osôb v kombinácii banketového sedenia s hlavným stolom.

Hotel disponuje aj menšou miestnosťou / konferenčnou miestnosťou, ideálnou pre menšie svadby 20 - 30 osôb.

Či už sa rozhodnete pre letnú terasu alebo vnútorný priestor, náš skúsený tím sa postará o všetky náležitosti, a Vy sa môžete bezstarostne bavili až do rána.

terasa
welcome

HOSTINA A CATERING

Svadobné menu a ponuka nápojov sú dôležitou súčasťou každej svadobnej oslavy a môžu výrazne prispieť k celkovej atmosfére. V hoteli Lesanka sme pripravení poskytnúť Vám a Vašim hosťom nezabudnuteľný gastronomický zážitok.

Naša svadobná ponuka menu zahŕňa široký výber možností, vrátane fingerfoodov či jednohubiek podávaných pri obrade, bohaté slávnostné menu a večerný raut. Naši kuchári majú bohaté skúsenosti s prípravou slávnostných jedál. Všetky jedlá sú pripravované z kvalitných surovín, pričom sú uprednostňované lokálne zdroje. Na svoje si príde každý, nech už preferujete tradičnú kuchyňu alebo moderný koncept.

Pri príprave svadobného menu je dôležité zohľadniť rôzne diéty, alergie a intolerancie. Naši kuchári sú pripravení prispôsobiť menu tak, aby vyhovovalo potrebám Vašich hostí s rôznymi stravovacími obmedzeniami.

Okrem výberu jedál je tiež dôležité zabezpečiť bohatú a kvalitnú ponuku nápojov. Preto Vami donesené alkoholické nápoje Vám vopred zachladíme a vyložíme do chladiacich pultov. Pre spestrenie nealkoholických nápojov máme v ponuke domáce limonády. Pre milovníkov piva a prosecca je prenosný výčap neodmysliteľnou súčasťou každej dobrej oslavy či svadby.

SVADOBNÁ VÝZDOBA

Svadobnú výzdobu navrhujeme s ohľadom na Vaše individuálne požiadavky. Každá svadba môže byť výnimočná a nezabudnuteľná. Vytvárame atmosféru, ktorá presne odráža Vás a Váš osobný štýl.

Príprava každého detailu je pre nás samozrejmosťou. Venujeme pozornosť každému prvku svadobnej výzdoby, vrátane tlačovín ako sú menu, menovky či zasadací poriadok. Zaujímavou novinkou v našej ponuke sú svadobné noviny, ktoré sú skvelým a originálnym spôsobom, ako informovať hostí o priebehu svadby.

K svadobnej sále prispôsobujeme aj výzdobu obradu, svadobnej kytice, venčekov a pod. Sme presvedčení, že to sú práve tieto detaily, ktoré dokážu prispieť k dokonalosti Vašej svadobnej oslavy.

S našimi skúsenými aranžérmi môžete mať istotu, že Vaše predstavy sa môžu stať skutočnosťou.

Nech už máte radi klasickú eleganciu, vintage alebo greenery štýl, sme pripravení vytvoriť pre Vás svadobnú výzdobu, ktorá bude presne taká, akú ste si vždy predstavovali. Vytvárame prostredie, ktoré bude pre Vás a Vašich hostí príjemné a zároveň nezabudnuteľné a plné krásnych momentov.

obrad

 

Svadobný formulár

Doplňujúce informácie
CAPTCHA

KONTAKTUJTE NÁS

0917 792 702

pondelok - piatok
10:00 - 16:00