Skip to main content

Vitajte na Lesanke, ideálnom mieste pre Vaše firemné podujatie. Nachádzame sa v malebnom prostredí uprostred prírody, kde zabudnete na rušné mesto a nájdete pokojnú a inšpiratívnu atmosféru pre Vaše podujatie. Atmosféra chaty v horách a príjemný čerstvý vzduch nakopne všetkých k pozitívnemu mysleniu, ktoré je pri školeniach, workshopoch či konferenciách tak potrebné.

ZASADACIA MIESTNOSŤ

Nachádza sa na 1. poschodí a ponúka priestor pre cca 60 osôb. Zasadaciu miestnosť je možné využiť aj na menšie oslavy či cvičenia.

zasadacia miestnosť

MOŽNOSTI SEDENIA

kinoškolskétvar-Ukonferencia
skolske sedeniesedenie tvar Ukonferencne sedenie

60 osôb

40 osôb

50 osôb

40 osôb

VYBAVENIE

platnodataprijektorflipchart

elektrické
plátno

vstavaný
dataprojektor

flipchart

ozvucenieukazovatko

priestorové
ozvučenie

vysokorýchlostné
WI-FI

laserové
ukazovátko

 


 

SPOLOČENSKÁ MIESTNOSŤ

Nachádza sa na 1. poschodí. Prikrytím biliardového stola vzniká bohaté konferenčné sedenie pre menšie školenia do 15 osôb. Miestnosť očarí príjemnou atmosférou.

SEDENIE

Konferenčné sedenie pre 15 osôb

konferencne sedenie

 

VYBAVENIE

platnodataprojektorflipchart

roletové
plátno

prenosný
dataprojektor

flipchart

TVwi-filaserove ukazovatko

televízor

WI-FI

laserové
ukazovátko

 

spolocenska miestnost

 

CIGAR SALÓNIK

cigar salonik

Salónik je súčasťou reštauračných priestorov, nachádza sa v zadnej časti. S kapacitou cca 20 osôb a klubovým zariadením vytvára ideálne prostredie pre menšie porady či rokovania. 

Večer poslúži na posedenie pri dobrom koňaku, cigare či partii pokru.

 

VYBAVENIE

platnodataprojektorflipchart

prenosné
plátno

prenosný
dataprojektor

flipchart

televizorwi-fi 

televízor

WI-FI

 

 


 

FIREMNÉ EVENTY

Usporiadajte nezabudnuteľné firemné podujatie, kde sa môžu Vaši kolegovia, zamestnanci či obchodní partneri stretnúť, oddýchnuť si a posilniť vzájomné väzby. S našim širokým spektrom služieb sme pripravení pomôcť Vám pri organizovaní perfektného firemného eventu, ktorý zaručí nezabudnuteľný zážitok pre všetkých.

TÉMATICKÉ VEČIERKY

Dovoľte nám pomôcť Vám zorganizovať tematický večierok, kde si oddýchnete a vychutnáte deň i noc plný zábavy a oddychu. Či už ide o retro párty, tropickú noc alebo galavečeru, sme pripravení splniť Vaše priania a zabezpečiť, aby každý detail bol dokonalý.

FIREMNÝ DEŇ S RODINOU

Prečo by mali byť firemné dni len pre dospelých? Vytvorte si krásne spomienky so svojimi kolegami a ich rodinami pri dni plnom zábavy a radosti. S rôznymi aktivitami pre deti aj dospelých si každý nájde to svoje.

KAPACITA REŠTAURÁCIE

banketparty
banketove sedenieparty

60 - 80 osôb

80 osôb

eventy

 

AKTIVITY

Využite čas s kolegami efektívne, spojte príjemné s užitočným a posilnite tímového ducha prostredníctvom aktivít. Okrem obľúbeného wellness a bowlingu Vám radi pomôžeme pri príprave doplnkových aktivít ako sú napr. kulinárske súťaže v príprave tataráku či spoločná príprava gulášu na ohnisku. V spolupráci s dodávateľmi zabezpečíme pre Vás ochutnávku vín alebo koňakov, a pre aktívnejší pohyb pripravíme paintballovú strelnicu, bojovú arénu, bubble futbal, ródeo býka, digitálne atrakcie a veľa ďalšieho.

Kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme s prípravou Vášho podujatia.

Firemný event


Doplňujúce informácie


Doplnkové služby

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.