Skip to main content
Lesanka

HOTEL V PRÍRODE

Vitajte v hoteli Lesanka, v malebnom srdci prírody Čiernej hory, len 26km od mesta Košice.  Areál hotela sa nachádza cca 250 metrov od hlavnej cesty.

Ak hľadáte príjemnú rodinnú dovolenku plnú zábavy, wellness pobyt plný oddychu, nezabudnuteľný firemný event, alebo rodinnú oslavu či svadbu naplánovanú do detailov, ste na správnom mieste.

 

UBYTOVANIE

Ubytovacia kapacita hotela je 21 plne vybavených a vkusne zariadených izieb korešpondujúcich s okolitým prostredím. Izby spolu vytvárajú celkovú kapacitu 41 pevných lôžok a 10 prísteliek. Samozrejmosťou každej izby je LCD televízor, telefón.

čítaj viac

 

POBYTOVÉ BALÍČKY

Ponúkame široký výber pobytových balíčkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali každému. Naše pobytové balíčky zahŕňajú:

WELLNESS POBYTY

Pre tých ktorí hľadajú oddych a relaxáciu, a prajú si užiť dokonalý únik z každodenného zhonu a načerpať nové sily.

ROMANTICKÉ POBYTY

Pre páry, ktoré hľadajú romantiku a intímnu atmosféru. Pobyty navrhujeme tak, aby Vám umožnili príjemne stráviť čas v nádhernom prostredí.

RODINNÉ BALÍČKY

Pripravujeme rôzne tematické pobyty, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi a milovníkov zvierat. Sme baby friendly a pet friendly hotel, naše tematické balíčky sú špeciálne prispôsobené pre celú rodinu, vrátane najmenších členov a chlpatých priateľov.

čítaj viac

pobytove balicky
svadby kosice

SVADBY A OSLAVY

Užite si svoj jedinečný deň na Lesanke. Naše elegantné vnútorné priestory a letná terasa obklopená zeleňou, dodajú Vašej oslave nezabudnuteľnú atmosféru. Náš skúsený personál Vám pomôže naplánovať a zrealizovať každý detail Vašej udalosti podľa predstáv.

Hotel Lesanka je ideálne miesto na oslavu výnimočných udalostí a vytváranie nezabudnuteľných okamihov.

Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.

čítaj viac


 

KONTAKTUJTE NÁS

0917 792 702

 


 

WELLNESS

Vychutnajte si relax v našom úžasnom Wellness centre. Nájdete tu 3 druhy sáun, vonkajšiu jacuzzi s nádherným výhľadom a plaveckým bazénom s maximálne povolenou teplotou vody.

čítaj viac

 

REŠTAURÁCIA

Reštaurácia vám ponúka špeciality domácej i zahraničnej kuchyne. Na prípravu jedál používame kvalitné suroviny, pričom uprednostňujeme lokálne zdroje. Príjemné posedenie pri krbe a profesionálna obsluha vám zaručia nezabudnuteľný zážitok.

čítaj viac

Restauracia
Lesanka hotel

HISTÓRIA

Hotel & wellness Lesanka *** má bohatú históriu a siaha ďaleko do minulosti. V roku 2010 prešiel hotel kompletnou rekonštrukciou vrátane prístavby, ktorá ponúka viac miesta pre ubytovanie a školenia.

O rok neskôr sme otvorili naše Wellness centrum, ktoré okrem kompletnej rekonštrukcie sa zväčšilo o bazénovú časť a bowling.

Od tej doby vítame našich hostí, snažíme sa zlepšovať a inovovať naše služby. Lesanku netvorí len miesto, je to celý tím ľudí, ktorí je tu pre Vás.

Lesanka tím


Vaša Lesanka